WalkInnIsrael»אודות טיולים בישראל WalkInnIsrael »איך זה עובד

איך זה עובד

 מסלולי ההליכה בהדרכה עצמית ממקום לינה אחד לשני למטיילים רגליים בכל הרמות. 


חוויית הטיול הרגלי בהדרכה עצמית שארגנה WalkInnIsrael מציעה לכם דרך ליהנות מיתרונות הטיול העצמאי בקצב שלכם, יחד עם השקט הנפשי הקיים בטיול מאורגן, לרבות מספר טלפון חירום שניתן להתקשר אליו לפי הצורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.  בעודכם צועדים במסלול, תהיו חופשיים ליהנות מן הדרך בעוד אנו דואגים לכל הסידורים ההכרחיים שיבטיחו לכם חוויה בלתי נשכחת.  לא קיימת דרך טובה יותר מזו להיחשף למקומות, לתרבויות, לאנשים ולנופים.

זכו להכיר את ישראל האמיתית באופן הישיר ביותר, בשבילים הפחות מתויירים.

הטיולים שלנו עוברים ממקום לינה אחד לשני, תוך שימוש במערכת ניווט GPS מתקדמת, נוחה וקלה מאד לתפעול. תוכלו לצאת למסלולי הטיולים בבטחה וברוגע, ללא הטרחה שכרוכה בניווט, קריאת מפות או במעקב אחר הוראות דרך כתובות - עסק מסורבל לכשעצמו.  בעודכם זוכים ליהנות מן המסלול והמראות שבדרך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתגיעו ליעדכם ללא חשש שתלכו לאיבוד, חלילה.  בנוסף לניווט, המכשיר מספק גם הסברים מפורטים - כעין מדריך שיאפשר לכם להפיק את המיטב מן המסלול בעוד אתם פנויים להתרשם מהדרך והמראות שמסביב. עם אישור ההזמנה, תקבלו הסבר מפורט לגבי השימוש במערכת ה-GPS ומידע נוסף לגבי המסלול ותכנית הטיול בה בחרתם.

מקומות הלינה נבחרו תוך מחשבה עליכם המטיילים – הם כולם B&B (לינה וארוחת בוקר) באיכות גבוהה, ומבינים את צרכיהם של מטיילים רגליים.  לכל אחד מן המקומות הייחוד והאופי המיוחדים לו ובכולם תזכו לקבלת פנים חמה ולאירוח נעים וידידותי.  רבים מן המארחים חסידי טיולים בעצמם, ורובם ישמחו לעזור לכם עם מידע לגבי הטיול הרגלי המתוכנן ליום המחרת. הקשרים שייווצרו עם המארחים שלכם יהפכו את הטיול לחוויה מיוחדת במינה.  כל המקומות מגישים ארוחת בוקר.  במקומות שאינם מגישים ארוחת ערב, ישנן מסעדה או אפילו מבחר מסעדות בהן תוכלו לסעוד. כדאי להתייעץ עם המארחים שלכם להמלצות.

בחרנו מסלולי הליכה במנעד רחב של מראות, עם רמות קושי משתנות בהתאם לעונות השנה.  אנו ממליצים להתחיל הטיולים בימי ראשון (הלינה הראשונה במוצאי שבת) על מנת לחסוך בעלויות הכרוכות בלינה בסופי שבוע. רוב המסלולים מתוכננים לתחילת הליכה לאחר ארוחת הבוקר.  אזהרה! J ארוחות הבוקר עשירות ומזינות מאוד.  ניתן לתאם מראש ארוחת בוקר ארוזה בכדי לאפשר התחלה מוקדמת יותר, במידה שכך תעדיפו.  אנו מציעים לכם לנצל את זמן ארוחת הבוקר כדי לעבור על המסלול המתוכנן לאותו היום.  רוב המסלולים אורכים בין 5 ל-7 שעות בקצב הליכה נוח, כך שההגעה למקום הלינה הבא תהיה בשעות אחה"צ המאוחרות.  זה מאפשר זמן מספק להתרעננות, לשאול את המארחים שלכם על המקום ולגבי אתרים מעניינים קרובים שתוכלו לבקר בהם לפני ארוחת הערב.

אנו דואגים להעביר לכם את המזוודות ממקום לינה אחד לאחר.  לפני היציאה ליום טיול, וודאו כי המזוודה שלכם מוכנה ומחכה במקום שקבעו המארחים.  מומלץ בחום להתארגן היטב עוד  לפני ארוחת הבוקר.  חשוב מאוד שמשקל המזוודה לא יעלה על 20 ק"ג.  במסלולי טיול מסוימים אנו נדאג להסעה שתביא אתכם לנקודת ההתחלה – ההסעה תצא בשעה שתיקבע, והיא כלולה במחיר הטיול הכולל.

הסעות לנקודת ההתחלה של הטיול עצמו או מנקודת הסיום אינן כלולות במחיר הטיול הכולל, אך ניתן להזמין אותן דרכנו מראש, בין אם זה משדה התעופה או מכל מקום אחר בארץ.

תהליך ההזמנה מתחיל בבחירת המסלול המתאים ליכולות ולרצון שלכם ושל אלה המתלווים אליכם.  הטיולים מתוכננים למטיילים בודדים (מינימום 2), לזוגות ולקבוצות של עד 8 אנשים בקבוצה.  אדם אחד, שיקרא "מוביל הטיול" יבצע את ההזמנה ל-2 אנשים ויותר.  חשוב לדעת: כדאי להזמין טיולים לפחות חודשיים לפני התאריך המבוקש לקיום הטיול (הזמנות מאוחרות יותר עלולות לגרור שינויים במקומות הלינה). ניתן ואף מומלץ להתייעץ עמנו בבחירת המסלול ולהבהיר כל עניין הקשור למסלולים לפני שתמשיכו בתהליך ההזמנה.  יש לבצע את ההזמנה במקום המיועד לכך באתר.  עם קבלת ההזמנה, אנו נבצע את הסידורים הנדרשים ונחזור אליכם תוך 48 שעות עם אישור הזמנה.  בנקודה זו, תתבקשו לבצע תשלום מאובטח מקוון.  עם קבלת התשלום, ההזמנה תאושר סופית.

תוך מספר שבועות מעת האישור הסופי של הזמנתכם תקבלו מייל חוזר, שיכיל את כל החומר הנדרש לגבי הטיול שבחרתם: שוברים, חומר רקע וכדו'.  נציג שלנו יפגוש אתכם ביום תחילת המסלול או בערב לפני כן וינחה אתכם לגבי השימוש ב-GPS ובכדי לוודא שיש לכם את כל הנדרש לקראת החוויה המלהיבה שלפניכם.   

קבלו הצעת מחיר
קבלו הצעת מחיר ללא תשלום וללא התחייבות. מלאו ושלחו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.