WalkInnIsrael»מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

מטייל יקר,

ברוך הבא למדיניות הפרטיות של "WalkInnIsrael" (אלון בתבור שבילים בע"מ) (להלן: "החברה", "אנו"). הננו חברה ישראלית מאוגדת כדין ובערבון מוגבל, המספקת שירותים לטיולים מונחים עצמית בישראל. תוכל כמובן לקבל מידע מפורט לכך באתר.

האמור להלן כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.

האמור להלן בא להוסיף על האמור במדיניות השימוש. כל סעיף במדיניות השימוש, לרבות תחום שיפוט, שאינו מקבל התייחסות מפורשת במדיניות הפרטיות להלן, יחול גם על מדיניות הפרטיות.

אנו רואים חשיבות גדולה באבטחת בטחון וחסיון המידע אותו הנך מספק לנו במסגרת ביקורך באתר ובשימוש בשירותים המוצעים במסגרת ולצורך השימוש. בטרם תיידע אותנו אודותיך, אנא קרא את מדיניות הפרטים שלנו בזהירות.

בביקורך באתר או בשימוש בשירותים או בהזמנת טיול, הנך מביע את הסכמתך המפורשת ומדעת למדיניות הפרטיות שלנו. אנו מציעים כי תקרא את האמור בעיון וכמובן הנך מוזמן ליצור עמנו קשר ככול שנצרך לך מידע נוסף.

הבהרה כללית:

אנו מקבלים ושומרים מידע אותו הנך מספק לנו בין בכניסתך לאתר והשימוש בו ולרבות בעת הזמנת טיול, לרבות שמך המלא, טלפון, כתובת ודוא"ל, שם משתמש וסיסמא ואמצעי חיוב (לרבות כרטיס אשראי). ייתכן ונבקש מידע הנוגע להעדפות הטיול שלך. המידע יכול שיהא נחוץ על מנת לספק לך שירות ו/או לשריין טיול. בנוסף, רק משתמשים רשומים רשאים לעשות שימוש בתוכן משתמש (להרחבה לגבי תוכן משתמש ראה את תנאי השימוש שלנו), לרבות שימוש בפורומים, פרסום חוות דעת וכו'.

אנו נהיה רשאים לתקן ולשנות את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת ובהתאם לשיקול דעתנו, כאשר כל שינוי יהא תקף מעת פרסומו באתר. אנו נעשה את מיטב המאמצים על מנת להודיע למשתמש בנוגע לשינויים מהותיים באמצעות פרסום הודעה על שינוי באתר.

השימוש במידע

אנו משתמשים במידע בעיקר למטרות רישום ושריון. כמו כן, אנו משתמשים במידע למטרות של אישורים להשתמש באתר, להתקשר עם המשתמש, לפרסם את חוות דעת ותוכן המשתמש, לבדוק את עניינך באתר ובשירותים ולצורך שיפור השירות וחווית המשתמש. כמו כן ייתכן ונשתמש במידע לצורך הודעה על הצעות, מוצרים ושירותים מצדנו, ולקבל מידע ממך לרבות באמצעות סקרים וכן לצרכי פתרונות טכניים בשימוש ומניעת ביצוע פעולות לא חוקיות ו/או אסורות, לרבות בהתאם לתנאי השימוש.

אבטחת מידע

הגנה על המידע שלך הנה בחשיבות עליונה עבורנו, ועל כן אנו מטמיעים אמצעי אבטחה על מנת לסייע בהגנה על המידע שהנך מספק לנו. אנו סמוכים ובטוחים כי ברור לך השגנה כאמור אינה יכולה להיות מקסימלית בכל עת, אך כל האמצעים הנדרשים נעשים על מנת למקסמה. למשל, אנו מטמיעים חומות אש ותוכנות גילוי על מנת לסייע במניעת שימוש לא מורשה ו/או במניעת גישה למידע על ידי משתמש בלתי מורשה.

 

 

 

 

 

שיתוף במידע

תוכל לשתף במידע אודותיך ו/או אודות נסיעתך, באמצעות האתר (ראה בהרחבה עוד בתנאי השימוש שלנו).

שותפים

מעת לעת, ייתכן ונקבל מידע אודותיך משותפים עסקיים שלנו וצדדים שלישיים אחרים. למשל, בשימושך בשירותי צד שלישי, לרבות רשת חברתית, אנו נאסוף מידע לרבות מידע שיהא זמין ויועמד לרשותנו מאותו צד שלישי.

מידע אוטומטי

ייתכן ונאסוף מידע באופן אוטומטי ממחשבך ו/או מהתקן כשהנך מבקר באתר. למשל, נאסוף מידע בעת שימוש (session data), לרבות כתובת איי.פי, דפדפן ואתרים מופנים. ייתכן ונאסוף מידע אודות הרגלי גלישה וחיפוש.

קוקית

ייתכן ונשתמש בקוקית ואמצעים דומים אחרים לצורך זיהויך כמבקר לרבות שמירה של העדפה באמצעות הדפדפן בעת ביקורך באתר. ייתכן ונשמור את סיסמתך באמצעות קוקית. אנו משתמשים בקוקית ואמצעי דומים אחרים על מנת להעריך את האפקטיביות של תכונות מסוימות והצעות, פרסומות ותקשורת בדוא"ל, וכן חווית המשתמש והשימוש באתר לרבות ניטור הביקורים והשימוש בו.

שימת ליבך כי אנו מאפשרים לצדדים שלישיים לאסוף מידע עבור פעילות אונליין באמצעות קוקית ו/או דומה. צדדים שלישיים כאמור כוללים את שותפינו העסקיים, האוספים מידע כשהנך משתמש או יוצר דיאלוג אינטרנטי עם פרסומיהם או אתריהם כפי שמופיעים באתר לרבות לינקים, וכן רשתות פרסומיות האוספות מידע על תחומי עניינך ו/או העדפותיך כשהנך משתמש או יוצר דיאלוג אינטרנטי עם אחת מן הפרסומות שהם מפרסמים באתרים שונים. המידע הנאסף על ידי אותם צדדים שלישיים הנו לשימוש לצורך חיזוי העדפותיך לצורך הצגת פרסומים באתרנו ו/או ברשת, המתאימים לעניינך.

שימת ליבך כי אין לנו גישה או שליטה לגבי קוקיות וטכנולוגיות נוספות שאותם צדדים שלישיים משתמשים לצורך איסוף מידע, והשימוש כאמור במידע מצדם אינו מכוסה במדיניות הפרטיות שלנו.

שימת ליבך כי הנך יכול לבטל שימוש במרבית הקוקיות ו/או לקבל התראות מתאימות באמצעות פעולות מתאימות במחשבך. מוצע כי תיצור קשר עם תמיכת המחשוב שלך לצורך קבלת מידע נוסף בעניין זה.

שיתוף מידע

יתכן ונשתף מידע עם הספקים שלנו ונותני שירותים לנו ו/או הקשורים לטיול, לרבות מלונות, פונדקים, צימרים, חברות השכרת רכב וכו'. מוצרים ושירותים המסופקים על ידי צד שלישי מתוארים כך. מידע שנשתף לצורך כך יתנהל אצל הצד השלישי באמצעות מדיניות הפרטיות הרלוונטית אליו, למעט לצרכי תשלום. אנו חולקים מידע אודות תשלום אך רק בהתאם לצורך ולצורך שמירת מקום ככול שנדרש. אנו מעודדים צפייה בכל מדיניות פרטיות ותנאי שימוש של צד שלישי הקשור אלינו ולטיול. אותם גורמים ייתכן ויצרו עמך קשר עצמאי לצורך קבלת מידע נוסף הדרוש להם, לצרכי הטיול והנובע ממנו.

ייתכן ונשתף את המידע עם שותפים עסקיים שאת מוצריהם ושירותיהם נציע באתר.

נגלה מידע לצרכים שיפוטיים באם נידרש לכך ו/או נגיע למסקנה כי הדבר דרוש לצורך שמירת זכויות החברה לרבות בהגנה על ענייננו.

שימת ליבך כי יתכן ומשתמשים אחרים יתקשרו עמך בקשר לטיול ו/או ביחס לפרסומיך באתר.

שונות

ככול ומוצגים לינקים באתר, הם מפנים לאתרים ומקורות חיצוניים שאינם פועלים תחת מדיניות הפרטיות שלנו.

שימת ליבך כי שיחות אלינו ו/או מאיתנו יוקלטו לעיתים, לצורך תיעוד ושיפור השירות, וידוא נכונות המידע ו/או מניעת זיופים. אנו נשמור את השיחה לזמן סביר לצורך ביצוע פעולות כאמור ולאחר מכן השיחה תימחק. כל מידע אישי שיימסר במסגרת השיחה כפוף לכל הוראות מדיניות הפרטיות שלנו.

 

קבלו הצעת מחיר
קבלו הצעת מחיר ללא תשלום וללא התחייבות. מלאו ושלחו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.